Klocki LEGO – jak na nich zarobić?

Sprzedaż klocków LEGO to popularne rozwiązanie, gdyż dzieci już nimi nie bawią, a klocki zajmują niepotrzebnie miejsce w domu. W takiej sytuacji sprzedaż klocków LEGO może przynieść dodatkowy zarobek i uwolnić miejsce na półkach.

Jeśli chcemy szybko pozbyć się dużej ilości LEGO warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług firm zajmujących się skupem klocków, które oferują różne warunki, takie jak odbiór klocków w domu i szybką wycenę na podstawie zdjęć. Dzięki temu można uniknąć trudności związanych z samodzielną sprzedażą klocków i zaoszczędzić czas i wysiłek. Przed dokonaniem wyboru firmy skupującej klocki LEGO, warto zapoznać się z ofertą kilku różnych firm, aby wybrać tę, która oferuje najlepsze warunki skupu. W Warszawie można skorzystać na przykład z oferty Drugie Życie Klocka – Skup LEGO Warszawa, która cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów.

Co ma wpływ na cenę LEGO na skupie?

Istotnym czynnikiem wpływającym na wycenę klocków LEGO jest ich stan, wiek i kompletność zestawów. Firmy skupujące klocki LEGO wyceniają je na podstawie zdjęć lub po obejrzeniu ich na żywo. Warto zadbać o to, aby zdjęcia były dobrej jakości i przedstawiały wszystkie klocki, które chcemy sprzedać. Im lepszy stan klocków, tym wyższą wycenę można otrzymać.

Firmy skupiające klocki LEGO mogą kupić nie tylko pełne zestawy, ale również wymieszane klocki na wagę
Przed dokonaniem wyboru firmy skupującej klocki warto zapoznać się z ofertą kilku firm i wybrać tę, która oferuje najlepsze warunki skupu. Niektóre z nich oferują nawet darmowy dojazd do Klienta oraz wycenę na miejscu np. Drugie Życie Klocka Warszawa.

Firmy skupujące klocki LEGO oferują skup zarówno pełnych zestawów, jak i klocków wymieszanych oraz niekompletnych zestawów. W przypadku niekompletnych zestawów ważne jest, aby nie posiadały domieszki innych marek klocków, takich jak COBI czy Mega Blocks.